Niewielkie grupy

Małe grupy (4-8 osób) pozwalają wykładowcom na personalne podejście i poświęcenie uwagi każdemu uczestnikowi kursu programowania.

Doświadczeni trenerzy

Nauczyciele z IT-Academy to zawodowi programiści posiadający wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych firmach IT. Zostań programistą!

Certyfikacja

80% czasu szkolenia uczestnicy poświęcają na zadania praktyczne. Po zdaniu egzaminu osoby otrzymują certyfikat ukończenia kursu programowania.

Zatrudnienie

Pod koniec każdego kursu informatycznego przygotowujemy uczestników do rozmów kwalifikacyjnych na stanowiskach w branży IT.

Szkoła programowania Wrocław

Nasze kursy programowania przeznaczone są dla każdego, kto pragnie zacząć naukę od podstaw, odświeżyć i usystematyzować posiadaną wiedzę lub rozwinąć zaawansowane umiejętności. Aby rozpocząć naukę programowania, wystarczy podstawowa znajomość komputera, opanowany język angielski, a przede wszystkim chęć i motywacja. Zapraszamy do udziału młodzież, studentów i dorosłych – wszystkich, którzy pragną związać swoją karierę zawodową z branżą IT. Szkolenia i kursy programowania pozwolą Ci zdobyć odpowiednie kompetencje, poznać tajniki rozmów kwalifikacyjnych, a także nauczą, jak podczas rekrutacji przedstawiać swoje mocne strony. Z nami każdy może zostać świetnym programistą.

Zapraszamy do rejestracji na kursy we Wrocławiu. Zapewniamy atrakcyjne ceny i najlepsze metody nauczania.

POPULARNE KURSY PROGRAMOWANIA

Zapisz się na najchętniej wybierane kursy we Wrocławiu. Podstawy Front End to solidna dawka wiedzy, która pozwoli na samodzielne tworzenie własnych stron WWW. Kurs programowania Java to świetna opcja dla tych, którzy chcą programować w jednym z najlepiej płatnych, a do tego w najpopularniejszym języku warstwy Backend. Osobom pragnącym stać na straży czystości kodu i poprawnie funkcjonującego oprogramowania polecamy szkolenie na testera QA. Stanowisko to umożliwia zrobienie szybkiej kariery i jest doskonałą podstawą do rozwoju jako programista.

Uczestnicy naszych kursów bardzo często otrzymują atrakcyjne, dobrze płatne oferty pracy. Po ukończeniu każdego szkolenia, szkoła programowania IT-Academy przyznaje certyfikat, potwierdzający zdobycie konkretnych umiejętności. Gwarantujemy świetną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów programowania we Wrocławiu i zapisania się na jeden z nich.

Profesjonalny kurs programowania

Każdy kurs informatyczny w naszej akademii nastawiony jest na skuteczność i efektywność. Zależy nam, aby nasi studenci w możliwie jak najkrótszym czasie zdobyli wiedzę, która pozwoli im rozpocząć pracę nad własnymi projektami i otrzymali pierwszą pracę w branży IT. Stawiamy na praktykę i twarde umiejętności. Oferujemy kursy Java, Javascript, testowanie, HTML, CSS, bazy danych, Selenium. Zapewniamy optymalną liczbę ćwiczeń, wykładów i seminariów, dzięki którym uczestnicy naszych kursów IT szybko stworzą własne portfolio. Szkolenia w IT Academy to gwarancja zdobycia specjalistycznej wiedzy. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i pasjonatów, którzy skutecznie przekazują swoją wiedzę, co sprawia, że nauka programowania staje się przyjemnością. Wszystkie otrzymane podczas zajęć materiały są w języku angielskim, dzięki czemu uczestnicy będą przygotowani do pracy na rynku międzynarodowym.

NAUKA PROGRAMOWANIA IT-ACADEMY

Nasza akademia programowania przedstawia statystyki dotyczące kursów programowania i testowania oprogramowania

ZAJĘĆ ZAWODOWYCH
Studentów
PROFESJONALNYCH TRENERÓW

Nasi studenci pracują dla najlepszych

luxoft

natek

epam

ZAREZERWUJ MIEJSCE
NA NAJBLIŻSZYM KURSIE PROGRAMOWANIA

Uwaga: ilość miejsc ograniczona