biuro@it-academy.pl akademia programowania IT akademia programowania IT
5 stars - based on 2 reviews
100
Szlak 65 Kraków 31-153
+48 730-362-561 PLN

Małe grupy

Małe grupy (4-8 osób) pozwalają wykładowcom na personalne podejście i poświęcenie uwagi każdemu uczestnikowi kursu programowania.

Autoryzowani trenerzy

Wykładowcy IT-Academy to zawodowi programiści z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach IT. Zostań programistą!

Certyfikacja

80% czasu nauki programowania uczestnicy kursu poświęcają na zadania praktyczne. Po zdaniu egzaminu osoby otrzymują certyfikat.

Zatrudnienie

Pod koniec każdego kursu programowania przygotowujemy uczestników do rozmów kwalifikacyjnych na stanowiskach w branży IT.

Szkoła programowania Wrocław

Nasze kursy programowania przeznaczone są dla każdego, kto pragnie zacząć naukę od podstaw, odświeżyć bądź usystematyzować posiadaną wiedzę lub rozwinąć zaawansowane umiejętności. Aby rozpocząć naukę programowania, wystarczy podstawowa znajomość komputera, opanowany język angielski oraz chęć i motywacja. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby chcące związać swoją karierę zawodową z branżą IT. Na kursach programowania nie tylko zdobędą odpowiednie kompetencje, ale poznają także tajniki rozmów kwalifikacyjnych i nauczą się lepiej przedstawiać swoje mocne strony. Z nami każdy może zostać świetnym programistą. Zapraszamy do zapisywania się na kursy odbywające się w mieście Wrocław!

Profesjonalny kurs programowania

Każdy kurs informatyczny przygotowany jest z myślą o maksymalnej efektywności. Pragniemy w możliwie krótkim czasie nauczyć uczestników programowania, aby mogli rozpocząć pracę nad własnymi projektami lub otrzymać zatrudnienie w branży IT. Stawiamy na praktykę i twarde umiejętności. Oferujemy kursy Java, FrontEnd, tester QA, HTML, CSS, MySQL, Oracle i Selenium. Zapewniamy optymalną liczbę ćwiczeń, wykładów i seminariów, dzięki czemu uczestnicy szybko stworzą własne portfolio. Szkolenia w IT-Academy to gwarancja zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu nowoczesnego programowania. Zatrudniamy doświadczonych fachowców potrafiących skutecznie przekazywać swoją wiedzę, co sprawia, że nauka programowania staje się przyjemnością. Wszystkie otrzymane podczas kursów materiały są w języku angielskim, dzięki czemu uczestnicy będą przygotowani do pracy na rynku międzynarodowym.

Kursy programowania - IT-Academy Wrocław

POPULARNE KURSY PROGRAMOWANIA

Zapraszamy do zapisania się na najchętniej wybierane kursy we Wrocławiu. Podstawy FrontEnd pozwolą każdemu na tworzenie własnych stron WWW. Kurs programowania Java to absolutna konieczność, jeśli ktoś zechce związać się z branżą IT. Osobom pragnącym poznać ten świat z nieco innej strony polecamy szkolenie na testera QA. Stanowisko to umożliwia zrobienie szybkiej kariery i jest doskonałą podstawą do rozwoju jako programista.
Uczestnicy naszych kursów bardzo często otrzymują wyjątkowo atrakcyjne propozycje pracy. Na zakończenie każdego szkolenia szkoła programowania IT-Academy przyznaje certyfikaty potwierdzające zdobycie konkretnych umiejętności. Gwarantujemy miłą atmosferę nauczania oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów programowania we Wrocławiu i zapisania się na zajęcia.

NAUKA PROGRAMOWANIA IT-ACADEMY

Nasza akademia programowania przedstawia statystyki dotyczące kursów programowania i testowania oprogramowania

ZAJĘĆ ZAWODOWYCH
Studentów
PROFESJONALNYCH TRENERÓW

Nasi studenci pracują dla najlepszych

MOŻESZ SIĘ UCZYĆ

ZAREZERWUJ MIEJSCE
NA NAJBLIŻSZYM KURSIE PROGRAMOWANIA

Uwaga: ilość miejsc ograniczona