Małe grupy

Niewielkie grupy (4-8 osób) pozwalają nauczycielom na indywidualne podejście i poświęcenie uwagi każdemu uczestnikowi kursu.

Doświadczeni trenerzy

Wykładowcy w IT-Academy to programiści z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w najlepszych firmach IT. Zostań programistą!

Certyfikacja

80% czasu kursu programowania uczestnicy poświęcają na praktyczne zadania. Po zdania egzaminu końcowego wydawany jest certyfikat.

Zatrudnienie

Pod koniec każdego kursu programistycznego, uczestnicy przygotowywani są do rozmów kwalifikacyjnych na stanowicach w branży IT.

Szkoła programowania Warszawa

Pragniesz zacząć pracę w branży IT? A może Twoim celem jest podniesienie poziomu wiedzy lub zdobycie dodatkowych umiejętności? Wybierając kurs w IT-Academy, zdobędziesz niezbędną wiedzę, by zacząć programować w językach takich jak Java, czy zostać testerem oprogramowania. Kursy dostosowane są poziomem do wiedzy i doświadczenia uczestników. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i mentorów, którzy przekazują wiedzę i praktyczne rozwiązania z dziedziny programowania. Sprawdzone metody nauczania w połączeniu z Twoją silną motywacją są gwarancją sukcesu na rynku IT. Korzystając ze sprawdzonych kursów w naszej szkole programowania, zwiększasz swoje szanse na rynku pracy. Nasi wykładowcy pod koniec kursu przygotują Cię jak zaprezentować swoje atuty podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zapraszamy do zapisania się na zajęcia w naszej szkole programowania w Warszawie.

Profesjonalny kurs programowania

W naszej szkole największy nacisk kładziony jest na praktyczne podejście do nauki. To właśnie dlatego ponad 80% zajęć to zajęcia praktyczne. Uważamy, że rozwiązując problemy lub tworząc własne projekty, zdobędziesz wiedzę, która będzie przydatna w dalszej karierze zawodowej. Dodatkowym atutem jest poszerzanie swojego portfolio, które jest niezbędne podczas poszukiwań pracy w branży IT. Wśród bogatej oferty szkoleń w IT-Academy znajdziesz m.in. kursy: Java, Tester QA, HTML, FrontEnd, CSS, SQL czy MySQL. Aby zwiększyć szanse naszych uczniów na rynku międzynarodowym, materiały na kursach dostępne są w języku angielskim. Pozwala to na zdobycie dodatkowego słownictwa branżowego, niezbędnego w międzynarodowym środowisku.

POPULARNE KURSY PROGRAMOWANIA

Poniżej znajdą Państwo najczęściej wybierane kursy w naszej Warszawskiej szkole IT. Dzięki naszej szkole, setki uczestników znalazło zatrudnienie w branży. Osoby, które planują swoją przyszłość jako tester oprogramowania, doskonale opanują wiedzę konieczną na tym stanowisku. Jest to również doskonały start do przyszłej kariery programistycznej. Jeśli jednak wolisz od razu zacząć przygodę z programowaniem, wybierz najpopularniejszy w branży kurs programowania Java w Warszawie. Dzięki zdobyciu takiej wiedzy bez problemu znajdziesz zatrudnienie na atrakcyjnym stanowisku.

Po zakończonym kursie uczestnicy zdobywają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również certyfikat wydany przez szkołę. Jest to potwierdzenie dla pracodawcy, o kwalifikacjach przyszłego pracownika. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń!

NAUKA PROGRAMOWANIA IT-ACADEMY

Nasza akademia programowania przedstawia statystyki dotyczące kursów programowania i testowania oprogramowania

ZAJĘĆ ZAWODOWYCH
Studentów
PROFESJONALNYCH TRENERÓW

Nasi studenci pracują dla najlepszych

ZAREZERWUJ MIEJSCE
NA NAJBLIŻSZYM KURSIE PROGRAMOWANIA

Uwaga: ilość miejsc ograniczona