Małe grupy

Niewielkie grupy (4-8 osób) pozwalają nauczycielom na indywidualne podejście i poświęcenie uwagi każdemu uczestnikowi kursu.

Doświadczeni trenerzy

Wykładowcy w IT-Academy to programiści poziomu Senior oraz Lead z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w najlepszych firmach IT.

Certyfikacja

80% czasu kursu programowania uczestnicy poświęcają na praktyczne zadania. Po zdania egzaminu końcowego wydawany jest certyfikat.

Zatrudnienie

Pod koniec każdego kursu programistycznego, uczestnicy przygotowywani są do rozmów kwalifikacyjnych na stanowicach w branży IT.

Szkoła programowania Warszawa

Chcesz rozpocząć pracę w branży IT? A może Twoim celem jest poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie dodatkowych umiejętności? W IT-Academy przygotujemy Cię do pierwszej pracy jako programista Java, Javascript czy tester oprogramowania. Poziom kursów dostosowany jest do wiedzy i doświadczenia uczestników. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i mentorów, którzy przekazują wiedzę i praktyczne rozwiązania, które przydadzą się w Twojej przyszłej pracy. Sprawdzone metody nauczania w połączeniu z Twoją silną motywacją są gwarancją sukcesu na rynku IT. Uczestnicząc w naszych kursach, zwiększysz swoje szanse na rynku pracy, a także nauczysz się,jak zaprezentować swoje atuty podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zapraszamy do zapisania się na zajęcia w szkole programowania IT-Academy w Warszawie.

POPULARNE KURSY PROGRAMOWANIA

Poniżej znajdziesz najczęściej wybierane kursy w naszej warszawskiej szkole IT, dzięki którym setki absolwentów znalazło zatrudnienie w branży. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób, które chciałyby pracować jako tester oprogramowania. Pozwala on doskonale opanować wiedzę niezbędną na tym stanowisku, a co więcej jest również doskonałym startem do przyszłej kariery programistycznej. Drugi kurs to najpopularniejszy w branży kurs programowania Java w Warszawie, dzięki któremu bez problemu znajdziesz zatrudnienie na atrakcyjnym stanowisku.

Po zakończonym kursie uczestnicy zdobywają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również certyfikat wydany przez szkołę. Jest to ważny dokument dla potencjalnego pracodawcy, poświadczający kwalifikacje danego pracownika. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń!

NAUKA PROGRAMOWANIA IT-ACADEMY

Nasza akademia programowania przedstawia statystyki dotyczące kursów programowania i testowania oprogramowania

ZAJĘĆ ZAWODOWYCH
Studentów
PROFESJONALNYCH TRENERÓW

Profesjonalny kurs programowania

W naszej szkole skupiamy się na praktycznym podejściu do nauki. To właśnie dlatego ponad 80% zajęć w IT-Academy to zajęcia praktyczne. Uważamy, że tylko poprzez rozwiązywanie realnych problemów i tworzenie własnych projektów, zdobędziesz wiedzę, która rzeczywiście przyda Ci się w dalszej karierze zawodowej. Dodatkowym atutem jest poszerzanie swojego portfolio, które jest niezbędne podczas poszukiwań pracy w branży IT. Wśród bogatej oferty szkoleń w IT-Academy znajdziesz m.in. kursy: Java, Tester QA, Front end: HTML, CSS, Javascript. Aby zwiększyć szanse naszych uczniów na rynku zagranicznym, materiały na kursach dostępne są w języku angielskim. Pozwala to na zdobycie dodatkowego słownictwa branżowego, niezbędnego w międzynarodowym środowisku.

Nasi studenci pracują dla najlepszych

luxoft

natek

epam

ZAREZERWUJ MIEJSCE
NA NAJBLIŻSZYM KURSIE PROGRAMOWANIA

Uwaga: ilość miejsc ograniczona