NASI TRENERZY

Trenerzy kursów programowania FrontEnd

Vladyslav Udovychenko - trener kursu Frontend

Władysław Udovychenko

Doświadczony programista JavaScript, który od ponad 3 lat zajmuje tworzeniem stron internetowych. Specjalizuje się w JavaScript ES5 / ES6, React.js i Vue.js. Posiada bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę, którą potwierdza stopień magistra technologii informacyjnych.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Dmitry Kirsanov - trener kursu Frontend

Dmitry Kirsanov

Ambitny i nastawiony na ciągły rozwój Full-Stack Developer, posiadający silne zaplecze techniczne. Od siedmiu lat specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych. Będąc osobą odpowiedzialną za rozwój projektów, zawsze stara się zapewnić ich maksymalną przystępność i użyteczność oraz zadowolenie klientów. Posiada nienaganne umiejętności interpersonalne i łagodne usposobienie.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Anton Lunov - trener kursu Frontend

Anton Lunov

Frontend Developer z ponad 5-letnim stażem pracy i zaawansowaną znajomością technologii po stronie klienta w budowaniu skalowalnych aplikacji webowych.
Specjalizuje się w tworzeniu interfejsu użytkownika dla stron internetowych i aplikacji, począwszy od pomysłu aż do jego wdrożenia. Posiada duże doświadczenie związane z technologiami po stronie serwera, optymalizacją wydajności.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Trenerzy kursów programowania Java

Tomasz Lewowski - trener kursu Java

Tomasz Lewowski

Pasjonat paradygmatów programowania i nowych metod, wprowadzanych przez kolejne języki, a także rozwiązań projektowych, zapewniających niezawodność oprogramowania. Zaangażowany zarówno w projekty tworzone zarówno przez startupy, jak i duże korporacje. Na co dzień zajmuje się implementacją systemów bankowych oraz systemów kontroli pojazdów AGV.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Dmytro Kontreras - trener kursu Java

Dmytro Kontreras

Inżynier oprogramowania z ponad 15-letnim stażem pracy, posiadający solidne zaplecze w projektowaniu i tworzeniu baz danych. Od 10 lat koduje w Javie, tworząc korporacyjne aplikacje i usługi internetowe. Posiada 7 lat doświadczenia pracy w platformie bazodanowej Oracle, a od 3 lat spełnia się jako kierownik techniczny i zespołowy.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Anton Guba - trener kursu Java

Anton Guba

Tech Lead, który od ponad 9 lat specjalizuje się w tworzeniu i testowaniu oprogramowania. Doświadczony lider zespołu, trener i mentor. Entuzjasta najlepszych praktyk w branży IT (m.in. Continuous Integration, Continuous Development, TDD & BDD, Clean Code, Code Review).
Zobacz profil trenera na Linkedin

Maciej Koper - trener kursu Java

Maciej Koper

Inżynier oprogramowania z ponad 5-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w technologiach z obszaru JVM. Posiada silne zaplecze technologiczne z zakresu Javy, Oracle Database i środowisk rozproszonych. Obecnie swój rozwój koncentruje na tematach związanych architekturą oprogramowania.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Rafał Bednarz - trener kursu Java

Rafał Bednarz

Backend Developer z bogatym doświadczeniem w technologiach takich jak: Java, Spring (IoC, Spring Boot, Spring Security), Oracle SQL, Cassandra, SOAP, Rest, Mulesoft ESB, Microservices, Docker, Git, SVN, Maven, Gradle, Mockito.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Trenerzy kursów testowania oprogramowania

Artem Aksani - trener kursu QA

Artem Aksani

Doświadczony QA Engineer z siedmioletnim stażem pracy w branży IT. Pracował w wielu projektach, a specjalizuje się w testowaniu automatycznym za pomocą: Selenium WebDriver, Python, Java, Rest-Assured, Cucumber-Jvm. Posiada wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Artur Górski - trener kursu QA

Artur Górski

IT Manager cieszący się opinią osoby o efektywnych umiejętnościach menedżerskich, silnych zdolnościach analitycznych, proaktywnej postawie i zdolności synergicznej współpracy. W zakres jego kwalifikacji wchodzą: zarządzanie ryzykiem i zmianami; testowanie oprogramowania i zapewnienie jak najwyższej jakości oprogramowania; automatyzacja, optymalizacja CI / CD.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Oksana Semeniuk - trener kursu QA

Oksana Semeniuk

Senior QA Engineer z pełnym doświadczeniem z zakresu cyklu rozwoju developmentu, włączając w to projektowanie, opracowywanie oraz wdrażanie planów i przypadków testowych. Stawia na stałą poprawę procesów testowania oprogramowania, wiążących się z zastosowaniem szybkich działań naprawczych, zapewniających znaczne oszczędności i bezbłędne audyty.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Artem Laktionov - trener kursu QA

Artem Laktionov

6 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania. Certyfikowany tester ISTQB®. Obecnie pracuje w firmie EPAM Systems na stanowisku Senior Software Test Automation Engineer. Pasjonat Zapewnienia Jakości.
Zobacz profil trenera na Linkedin

Zostań trenerem

Dołącz do IT Academy i zacznij uczyć programowania