JAVA

JAVA

Java jest jednym z najbardziej popularnych i najbardziej dochodowych języków programowania. Została opracowana w 1995 roku przez firmę Sun Microsystems (która od tego czasu została przejęta przez Oracle), a dziś używa jej obecnie ponad 9 milionów programistów.

Java wykorzystywana jest głównie do tworzenia oprogramowania i aplikacji internetowych, ale może służyć także do produkcji gier, narzędzi testujących czy rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

Większość pracodawców z branży IT wymaga znajomości tego języka chociażby na poziomie podstawowym, dlatego zachęcamy, by zapisać się na nasze szkolenia z Javy. Dzięki uczestnictwu w kursie pogłębisz wiedzę przede wszystkim o tablicach w Java, rodzajach typów danych, klasyfikacjach zmiennych, metodach i konstruktorach. Poznasz także podstawy  SQL i baz danych, MySQL, grupowań danych i nie tylko. Po ukończeniu kursu w IT Academy oraz zdaniu egzaminu będziesz w stanie samodzielnie tworzyć nowoczesne, unikalne programy i aplikacje mobilne oraz desktopowe, a nawet gry komputerowych.

Powiązane artykuły: