Kursy programowania Online

Kurs programowania przez Internet z Indywidualnym Trenerem

Dla kogo szkolenie?

Szkolenia programowania Online
W XXI wieku wiele rzeczy możemy zrobić on-line: od zakupów, poprzez umówienie się na wizytę do lekarza, aż po kurs podnoszący kwalifikacje zawodowe. Takie rozwiązanie ma szereg zalet, z których wygoda i oszczędność czasu wydają się mieć znaczenie kluczowe. Coraz częściej z kursów on-line korzystają także przyszli programiści, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne do doskonalenia swoich umiejętności. Co istotne, z kursów programowania Online mogą skorzystać także osoby początkujące, które o tematyce tej nie mają jeszcze pojęcia.

Za wybraniem takiej ścieżki rozwoju zawodowego przemawia jednak kilka czynników. Przede wszystkim kursy programowania on-line odbywają się w domu kursanta i na jego własnym komputerze. Jest to istotne z punktu widzenia jego komfortu i dobrego samopoczucia, a to z kolei decyduje o jego tempie przyswajania wiedzy i daje możliwości sprawnego skonfigurowania niezbędnych programiście narzędzi. I choć odbywa się to w domu, to jednak pod okiem doświadczonego trenera, na którego pomoc można liczyć w trudnych momentach.

Zapisz się na najbliższe kursy dla programistów z trenerem online

Główne zalety

Do niezaprzeczalnych zalet kursów programowania online należy także zniesienie bariery odległości pomiędzy kursantem a szkołą programowania. Ileż to razy chcieliście wybrać się na wymarzony kurs, który jednak okazał się poza Waszym zasięgiem ze względu na ilość kilometrów dzielących Was od miejsca, w którym odbywają się zajęcia?  Wybierając kurs on-line usuwacie tę przeszkodę. Ma to znaczenie także jeśli chodzi o czas i koszty dojazdu – te ograniczenia już Was nie dotyczą.

Co istotne, do ukończenia kursu programowania online, nie musicie mieć super nowoczesnego komputera i drogich programów. W zupełności wystarczy Wam przeciętny komputer i Skype, który gwarantuje komfort rozmowy z trenerem. Jednym słowem – do kursu nie trzeba się specjalnie przygotowywać.

Kwestię ceny kursu także warto omówić. Kursy programowania on-line, podobnie jak inne kursy, różnią się pomiędzy sobą cenami, czasem nawet znacznie. Jednak możecie wybrać taki, który Wam pod tym względem odpowiada. Tu inaczej jest niż w przypadku kursów stacjonarnych – możecie wybierać spośród wszystkich ofert dostępnych na rynku, nie tylko z ofert w Waszej miejscowości.

 

Kursy programowania online otwierają przed Wami szereg nowych, niedostępnych wcześniej, możliwości. Zapraszamy więc do krakowskiej szkoły programowania, IT-Academy, na kursy on-line. Zdobądź z nami nowy zawód – skutecznie, wygodnie i komfortowo.