biuro@it-academy.pl akademia programowania IT akademia programowania IT
5 stars - based on 2 reviews
100
Szlak 65 Kraków 31-153
+48 730-362-561 PLN

KURSY INFORMATYCZNE – WROCŁAW

Format szkoleń

Często jesteśmy pytani – dlaczego nauka trwa tak długo? Ponieważ specjalistą nie da się stać od razu. Program kursu jest skonstruowany tak, aby w trakcie szkolenia IT i nauki programowania, uczestnicy przeszli przez wszystkie główne tematy, uporządkowali wiedzę i wyrobili sobie pewne pozytywne nawyki. Na szkoleniach główny akcent jest kładziony na zadania praktyczne – jest to klucz do przygotowania wykwalifikowanego i gotowego do działania w zawodzie pracownika. Przekłada się to na minimalny czas trwania kursy – 5-6 miesięcy. Jeżeli interesują Cię kursy informatyczne w Krakowie i chcesz naprawdę nauczyć się dobrze programować, to nasza oferta jest dla Ciebie. Głównym celem kursów komputerowych i szkoleń IT jest wprowadzenie początkujących w świat programowania, wyposażyć w podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne dla specjalistów IT o wąskim profilu.

Kursy programowania prowadzone w naszej Akademii IT, to gwarancja dobrej pracy. Wystarczy motywacja, chęć nauki i zaangażowanie – umiejętnym przekazaniem wiedzy zajmą się nasi doświadczeni wykładowcy.

Czego uczą nasze kursy informatyczne?

kursy programowania IT

Wykładowcy i mentorzy pracujący w IT – Academy są praktykującymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w sferze IT.

W naszej akademii IT możecie skorzystać z różnorodnych kursów programowania takich jak:

  • Java,
  • HTML,
  • CSS,
  • JavaScript,
  • Selenium,
  • SQL,
  • MySQL,
  • Oracle,
  • Tester oprogramowania QA.

Nasi absolwenci pracują w znanych firmach IT na całym świecie. Niektórzy z nich, zakładają własne działalności i pracują jako freelancerzy. Studenci chodzący na zajęcia, odrabiający zadania domowe oraz rzeczywiście szukający umiejętności – bardzo szybko znajdują pracę i otrzymują korzystne propozycje od pracodawców już przed końcem szkolenia IT w Krakowie.

Szkoła programowania IT Academy ze swojej strony zapewnia wysoki poziom umiejętności, aktualne programy szkoleniowe, profesjonalnych i doświadczonych nauczycieli, a także bezpłatne kursy języka angielskiego i pomoc w znalezieniu pracy dla naszych absolwentów.

Dodatkowo wszystkie szkolenia z programowania zawierają przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Cenne doświadczenie wykładowców, komfortowe sale, aktualne materiały szkoleniowe, wideo-lekcje, książki, a także sekretariat gotowy odpowiedzieć na dowolne pytania i pomóc z organizacją procesu nauki – czekają właśnie na Ciebie. Nie zwlekaj – nasze kursy informatyczne i szkolenia IT pomogą znaleźć Ci wymarzoną pracę.

Zapisz się na najbliższe szkolenia dla programistów